לטיול הבא שלכם השאירו פרטים  ספינת פיראטים

  יש ספינה אחת גדולה עם פיראט; אם תרצו לעלות עליה זה יעלה לכם 5 יורו כולל שתייה במקום 7 יורו (תבקשו מהבחור בכניסה את ההנחה לפני העלייה). דיברתי אתו וסיפרתי לו על הקבוצה והוא אמר שמי שיגיד שהוא בא מהקבוצה בפייסבוק של אבי יקבל את ההנחה.

  נעים להכיר: ספינת הפיראטים "אראבלה' Arabella Cruise Bar שאותה משיט ה'פיראט' החביב פניוטיס Panagiotis Dimitrios Georgiou (שיקבל אתכם בשמחה בכניסה לספינה. שימו לב, שעל שתי ידיו של פניוטיס יש כמה עשרות טבעות. נראה מי ינחש ראשון כמה טבעות יש לו בסך הכל…)

  מדובר בספינה נפלאה וייחודית, בעלת היסטוריה ומסורת ארוכה, כמוה היו לא מעט בעבר, ששטו בים התיכון בימים של שקט ושלווה וגם בימים של מלחמה…

  הספינה הממונעת נעזרת בתרני עזר, והיא דוגמה מצוינת של אמנות בניית ספינות עם יכולת ניווט ויציבות על פני המים. ה'אראבלה' הוחרמה במלחמת העולם השנייה (1941-1943) לטובת משימות צבאיות במשימות מסוכנות במיוחד במזרח הים התיכון. מאוחר יותר שימשה כאניית מטען, ולפעמים נושאת מטעני עצים ופעמים אחרות כאניית נוסעים במסעות רבים.

  על תרומתה המשמעותית ליוון, במאבקי השחרור שלה, כיבד משרד הקליטה היווני את האנייה והעניק לה אות הוקרה על היותה "אנדרטה היסטורית בעלת חשיבות לאומית גדולה".

  בספינת הפיראטים, יש בר מרווח. הקיבולת המרבית של האנייה היא 160 איש. היא מתאימה לאירועים שונים, כולל אירועים פרטיים, קבוצות, מסיבות חתונה, ימי ועוד.

  בעיקרון, העלייה לספינה היא ללא עלות אבל צריך לקנות שתיה או כל דבר אחר בסביבות 5 יורו. הספינה העשויה עץ והיא בעצם בר עם מוסיקה ומזנון שבו חטיפים, בירה ושתיה קלה. מאוד מהנה.

  השיט על הספינה נמשך כ – 30 עד 40 דקות וחזרה אל אזור המגדל הלבן.

  הספינה פעילה בסלוניקי כל ימות השנה. היציאה והחזרה – בסמוך למגדל הלבן בטיילת המפרסמת של העיר. המלצה שלי: לקחת את הספינה שיוצאת בשעה 20.00 גם בשל מזג אוויר נוח וגם משום שזה זמן השקיעה שיורדת על העיר, מחזה מרשים. בואו ותיהנו.

  החזקות שלנו

  אוכל כשר בטיולים מאורגנים

  מדריך דובר עברית

  עדכונים שוטפים ללא עלות

  הסעות וטיולים פרטיים

  לטיול הבא שלכם השאירו פרטים   חברת מדיה דיגיטלית חברת מדיה דיגיטלית