לטיול הבא שלכם השאירו פרטיםחופשה בהתאמה אישית – יוון בכלל וסלוניקי

יוון היא אחת מהמדינות היפיפיות, המתהדרת בנופים עוצרי נשימה, אנשים חמים, היסטוריה עתיקה ועשירה, טבע, תרבות, אוכל מדהים אשר מכינים אותו מחומרי גלם מקומיים משובחים, ויין אשר נחשב (מאז איל היין דיוניסוס..) לאחד העתיקים והטובים בעולם.

שפע בלתי נדלה של אפשרויות מוצע ומזומן לנו.

בהינתן מצב זה, אנחנו צופים פני עתיד ומנסים לתת פתרונות על פי הצפי להתפתחות הענף בשנים הבאות.

הניסיון שצברנו מאפשר לנו כיום להרכיב לכל אחד חופשה בתמהיל שמתאים לצרכים, לרצונות ולהעדפות המיוחדים שלו. כל אחד חולם אחרת ורוצה דברים אחרים. יש הבדל ניכר בין חופשה משפחתית או נופש זוגי רומנטי, טיול בין חברים, טיול של חברים לעבודה או קבוצת עובדים המתארגנים לחופשה מגבשת. לכל מתכונת של טיול והרכב המשתתפים בו מאפיינים ייחודיים לו.

יחד נוכל לתכנן חבילת נופש או טיול ביוון למספר הימים הנדרש באופן שיתאים בדיוק למה שאתם אוהבים. כל חבילת נופש או טיול – שונה זה מזה לכן הידע שלנו הוא לגמרי הרווח שלכם!

אנו נתאים את האזור אליו תרצה לנסוע, נבחר את המלון, את הרכב או העברה לפי הנוחות שלכם, את כמות הימים והתאריכים – הכל פתוח וגמיש לחלוטין!

אנו מציעים לכם להרכיב חבילת נופש ביוון בתכנון אישי, במלונות טובים ואיכותיים, או במלונות בוטיק באתרים, אטרקציות, מסעדות וטברנות בהתאם ל"מידות" שלכם.

נשמח לשתף אתכם בידע ובניסיון הרב שצברנו, להפנות אתכם למקומות אטרקטיביים שהופכים את יוון למקום קסום, ממכר ובלתי נשכח בכל פעם מחדש. תוכלו לנצל את הידע העצום שלנו בהתאמת חופשות מכל סוג.

(אני, אבי, המתגורר בשנה האחרונה ביוון, מרחיב, מעמיק ומגוון כל העת את ההיכרות שלי עם יעדים רבים ביוון, אסייע לכל אחד ואחת מכם ”לתפור“ את "חליפת" החופשה המושלמת).

נוכל להציע לכם תכנית טיול מיחידים ועד לקבוצות גדולות, כולל טיסות, מלונות ומדריכים פרטיים.

ליצירת קשר

נשמח לחשוף אתכם לקסם של יוון ולקשר אתכם אל ספקי השירות המקומיים – מקצועיים ואדיבים להפליא – והם מהווים, על פי עדותם של מטיילים רבים, חלק מהותי ובלתי נפרד מחוויית הביקור ביוון ובסלוניקי בפרט.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר, בטלפון או ברשתות החברתיות ולהזמין את החופשה שתמיד חלמתם עליכם, חלום שנשמח לסייע לכם להגשימו.

החזקות שלנו

אוכל כשר בטיולים מאורגנים

מדריך דובר עברית

עדכונים שוטפים ללא עלות

הסעות וטיולים פרטיים

לטיול הבא שלכם השאירו פרטיםחברת מדיה דיגיטלית חברת מדיה דיגיטלית