לטיול הבא שלכם השאירו פרטים  אודות

  סלוניקי איי. אל

  המרכז למטייל הישראלי בסלוניקי וצפון יוון/ ברוכים הבאים.

  שמי אבי אזולאי ואני מתגורר בעיר השנייה בגודלה ובחשיבותה ביוון. עיר שהאהבה שלי אליה ארוכת שנים, עמוקה וסוחפת. סלוניקי.

  הרומן שלי עם יוון החל לפני יותר משני עשורים באי קטן וקסום – האי הִידְרָה (Hydra), השוכן אל מול חופי דרום יוון. בביקור קצר באי, הוקסמתי מכל מה שהיה לאי להציע למבקרים בו למרות מידותיו הקטנות. המפגש עם המקומיי,
  האווירה הרגועה, התיירות האיכותית, מהאוכל המשובח, מהסעודות המסורתיות ומחיי הלילה הנינוחים והשקטים.

  באי הידרה קיבלתי את ההחלטה לצאת להרפתקה מתמשכת, בלתי פוסקת, לחקור, לתעד וללמוד את יוון. בתוך קריירה תובענית ואינטנסיבית אז כאיש תקשורת, סחטתי כל רגע פנוי ללמוד ולחקור את תולדותיה של יוון ושל סלוניקי בפרט, להעמיק את הקשר עם יוון ואנשיה, עם הקהילה היהודית ועם גורמים שונים בכל רחבי יוון.

  בשנים האחרונות, התמקדתי והעמקתי את הקשר עם העיר סלוניקי בעיקר בשל הקשר היהודי, אבל גם מסיבות נוספות.

  סלוניקי היא עיר סוחפת, צעירה, מרגשת. לא משנה כמה פעמים תבקרו בה – תמיד תצליחו לגלות בה משהו חדש ולהתאהב בה שוב. כבר בביקורי הראשון בסלוניקי חשתי שהיא לא רק נוגעת ללבי אלא מחלחלת אליו, מחוללת ומפעימה בו את נפלאותיה. כדי להכיר את מלוא הקסם שלה, כדי ליהנות ממנה באמת, צריך לצלול לתוכה ולהכיר את הנשמה היהודית שמרחפת מעליה.

  יחסים טובים שנרקמו במשך הזמן עם אנשי המקום, הובילו לשיתופי פעולה עם חברות מקומיות (מסלוניקי והסביבה), עם אנשי הקהילה היהודית ועם תושבים מקומיים.

  עם הידע והניסיון שצברתי במשך השנים, קבלתי לפני זמן לא רב לעזוב את הכל, להעתיק יחד עם משפחתי את מרכז חיי לסלוניקי ולהקים את 'סלוניקי איי. אל' – משרד תיירות שמציע הזדמנות לחוות את סלוניקי, על כל המיוחד בה והמייחד אותה, להתרשם מהקסם שבה ולחשוף בפניכם עיר שכולה פלא.

  אנחנו עושים ככל יכולתנו להעניק לכל מטייל שירות איכותי ונגיש שיסייע ליהנות מסלוניקי בהרגשה ביתית ובטוחה.

  הצוות של 'סלוניקי איי. אל' מורכב מאנשים איכותיים בעלי תודעת שירות מפותחת; כולם מאוד מקצועיים, מלאי תשוקה ויצירתיים במהלך העבודה בשטח. היתרונות והחוזקות שלנו, הן המוניטין שלנו. האמינות, היושרה והמחויבות הבלתי מתפשרת שלנו, הבאים לידי ביטוי ביחס חם ובהתאמה אישית ומתן מענה – ככל שניתן – לכל צורך ולכל בקשה.

  אנחנו מזמנים חוויה יוצאת דופן בלב העיר סלוניקי, באתריה השונים, מטיילים באתרים קלאסיים בצפון היפה של יוון במסלולי טיול שבנינו במיוחד עבור הקהל הישראלי, הכוללים הדרכות בשפה העברית.

  אנחנו רוצים שסלוניקי תשאיר לכם הרבה זיכרונות טובים. אנחנו רוצים להעביר אליכם את אותן תחושות שמציפות אותנו בכל פעם מחדש כשאנחנו עוברים בעתיקות העיר, בשווקים הצבעוניים והססגוניים בעיר ובאתרים ההיסטוריים של העם היהודי ברחבי העיר. לתת ולהעניק לכם נקודת מבט של מקומי, יחד עם זאת בשפה מוכרת, בשפה שלנו.

  ===

  אני מזמין אתכם להכיר יחד איתנו את סלוניקי היפה.

  אנו מאחלים לכם חופשה מהנה וחזרה הביתה עם זיכרונות יפים מסלוניקי.

  להתראות בסלוניקי, אבי

  החזקות שלנו

  אוכל כשר בטיולים מאורגנים

  מדריך דובר עברית

  עדכונים שוטפים ללא עלות

  הסעות וטיולים פרטיים

  לטיול הבא שלכם השאירו פרטים   חברת מדיה דיגיטלית חברת מדיה דיגיטלית